Lille æske med logo
Klik og læs mere
Når vi trykker vores egne postæsker uden logo til vores lager, kan du drager fordel af den store samlede mængde og få dit eget logo på æskerne.
Denne pris er beregnet ud fra postæske str. 10 og kvalitet og farvning er lige så god, som du kender den, fra vores standard postæsker.
Prisen er for 2000 stk. æsker med dit logo i sort max. 10 x 17 cm på låget af æsken.
Har du andre ønsker til trykket, kontakt os for pris.
Du vælger selv, hvilken pantonefarve æsken skal have som bundfarve.
Forbehold:
Når vi producere kan der være over/underlevering. Dvs. når du bestiller disse 2000 stk. kan du få mellem 1800-2300 stk. leveret. Du skal kun betale for det leverede antal, så leveres der f.eks. 2050 styk vil du blive faktureret for de ekstra 50. Leveres der f.eks. 1950 styk skal du naturligvis kun betale for disse.
Bundfarven må ikke være for mørk, da man ikke vil kunne se trykket ordentligt på en mørk bund. Vi vejleder gerne omkring valg af trykfarver.
Vi trykker i puljer ca. hver 3. måned, så vi samler flere ordrer sammen og trykker dem samlet, for at kunne give dig den laveste pris. Ved bestilling af denne vare vil vi kontakte dig med ca. leveringsdato og du har naturligvis lov til at sige nej tak hvis du fortryder.
Du skal selv fremsende os et logo eller tryk som er klar til brug. Der er ikke indberegnet timer til grafisk opsætning i prisen.
Efter bestilling får du en korrektur til godkendelse. Du kan nå at fortryde, til du har godkendt korrekturen.
Indvendigt format 170 x 105 x 30 mm
Udvendigt format 185 x 115 x 32 mm